Xuzhou kamyon monte edilmiş vinç Co, Ltd

Supplying süper kalite kamyon monte edilmiş ürünler

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Kamyon Vinç Üstü satış için
iyi kalite Kamyon Vinç Üstü satış için
Sizin kalitesi biz bu güvenilir ortağı seçmek için mutluyuz, güvenilir olduğunu

—— Minas Gerais

Sizin iyi hizmet ve hızlı tepkiler büyük ölçüde takdir iyi kalite ve rekabetçi fiyat tarafından porducts de son derece beni etkiledi edilir.

—— S.Sahota

Ben sohbet şimdi

Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

1 2 3 4
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TM-MG
No. Çalışanları : >10000
Yıllık satış : >1,000,000,000 Million
Yıl kurulan : 1989
İhracat p.c : 50% - 60%

Xuzhou Truck-Mounted vinç Co, Ltd, geliştirme ve yükleyici Vinçler, hava iş platformu araçlar ve çekici, çevre temizlik araçları, köprü muayene kamyon olarak böyle büyük seri üretim, vb uzmanlaşmıştır.

Yükleyici vinç ve köprü muayene kamyon Çin'deki lider üreticisi olarak biz daha yeni tasarım yükleyici vinç geliştirmek için ilk şirket ve uzun yıllar son Çin vinç market fazla % 50 gelişmiş tasarım, kalite, özenli hizmet ve uygun fiyat yardımıyla tarafından paylaşılan.

Şirket geliştirme ekibi, sağlam bir temel, teknik yenilik ve yetenek geliştirme ürünleri en iyi teknik, mekanik analiz sistemleri ile bağımsız fikri mülkiyet ve modulized zeka olarak sembolize platform geliştirme ve araştırma ürünleri gelişmiş 3d tasarım sistemleri inşa birbirini izleyen vardır. Seri yükleyici vinç ve köprü muayene kamyon kazandı "Ulusal müşteri tatmin edici Ürünler", en değerli ve müşterilerine güvenilir ürünlerdir. Şu anda, iki yetkili patent buluş da dahil olmak üzere etkili yetkili patent 98 bileşen, şirket vardır.  Şirket "Ulusal yüksek ve yeni teknoloji kurumsal", "Ulusal meşale planı anahtar teknik işletme", "özel araç Mühendisliği teknolojisi araştırma merkezi tür kaldırma jiangsu eyaleti", vb Yorumlanan.

İletişim bilgileri
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Zhao

Tel: 86-516-66676223

Faks: 86-516-80296064

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)