Xuzhou Araç Üstü Vinç Co, Ltd

             Süper kalitede kamyona monte ürünler tedarik etmek

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerÖzel amaçlı taşıtlar

Elektrikli Yol Toz Temizleyici Makinesi / Çöp Kompaktör Makinesi Kullanımı Kolay

Sertifika
iyi kalite Kamyon Vinç Üstü satış için
iyi kalite Kamyon Vinç Üstü satış için
Sizin kalitesi biz bu güvenilir ortağı seçmek için mutluyuz, güvenilir olduğunu

—— Minas Gerais

Sizin iyi hizmet ve hızlı tepkiler büyük ölçüde takdir iyi kalite ve rekabetçi fiyat tarafından porducts de son derece beni etkiledi edilir.

—— S.Sahota

Ben sohbet şimdi

Elektrikli Yol Toz Temizleyici Makinesi / Çöp Kompaktör Makinesi Kullanımı Kolay

Çin Elektrikli Yol Toz Temizleyici Makinesi / Çöp Kompaktör Makinesi Kullanımı Kolay Tedarikçi

Büyük resim :  Elektrikli Yol Toz Temizleyici Makinesi / Çöp Kompaktör Makinesi Kullanımı Kolay

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: cmsv
Sertifika: ISO

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: negotiate
Ambalaj bilgileri: Ro-Ro
Teslim süresi: 30 gün içinde
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 1000pc / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Temizlik attı: 3-20km / h Araç ağırlığı: 5200kg
Temizleme yeteneği: 62000m² / h Akü Kapasitesi: 120ah
Çöp kutusu hacmi: 4m³ Min dönme çapı: 14m

 

Elektrikli süpürge, süpürme fırçasının yol yüzeyini temizlemek için çöpü sürmek, enerji tasarrufu sağlamak, düşük maliyet ve uygun ve hızlı zemin temizliği için ilk tercihtir.

 

Avantajları:

 

One of the reasons for the popularity of pure electric sweepers is its wide range of applications. Saf elektrikli süpürgelerin popülaritesinin nedenlerinden biri, geniş uygulama yelpazesidir. Electric scooters can also be used to clean the streets instead of petrol sweepers. Elektrikli süpürgeler benzin süpürgeleri yerine sokakları temizlemek için de kullanılabilir. They can also clean up many environments that cars can't reach, such as communities, factories, communities, units, schools, squares, gardens, etc. Ayrıca, topluluklar, fabrikalar, topluluklar, birimler, okullar, meydanlar, bahçeler vb.Gibi araçların erişemediği birçok ortamı temizleyebilirler.

The second reason is because it is small, slow, and easy to operate. İkinci neden, küçük, yavaş ve kullanımı kolay olmasıdır. This is safer and does not require a dedicated driver to operate. Bu daha güvenlidir ve çalışması için özel bir sürücü gerektirmez. Any cleaning worker can use it well after a short training period. Herhangi bir temizlik işçisi kısa bir eğitim süresinden sonra bunu iyi kullanabilir.

The third popular is because the electric sweeper has low noise, no exhaust emissions, and no secondary pollution. Üçüncü popüler elektrikli süpürgenin düşük gürültüye, egzoz emisyonuna ve ikincil kirliliğe sahip olmamasıdır. More suitable for units, factories, schools, etc. need a quiet environment, more in line with the development of national environmental protection. Birimler, fabrikalar, okullar vb.Için daha uygun olan, ulusal çevre korumasının geliştirilmesine daha uygun, sessiz bir ortama ihtiyaç duymaktadır.

The fourth most popular is because electric sweepers use electricity, which is cheaper to use. En popüler dördüncü, elektrikli süpürgelerin kullanımı daha ucuz olan elektrik kullanmasıdır. In the era of soaring oil prices, electricity is more cost effective. Yükselen petrol fiyatları döneminde, elektrik daha uygun maliyetlidir.

The popular five electric sweepers are cheap, and a driving electric sweeper costs only 30% to 10% of the petrol sweeper. Popüler beş elektrikli süpürge ucuzdur ve elektrikli bir elektrikli süpürge, benzin süpürgesinin sadece% 30 ila% 10'una mal olur. This greatly saves on cleaning costs. Bu temizlik maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağlar.

 

Elektrikli Yol Toz Temizleyici Makinesi / Çöp Kompaktör Makinesi Kullanımı Kolay

 

 

İletişim bilgileri
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

İlgili kişi: Gloria

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)