Xuzhou Araç Üstü Vinç Co, Ltd

             Süper kalitede kamyona monte ürünler tedarik etmek

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerHafriyat Makineleri

XCMG Lastik Tekerlekli Yükleyici Ağır Yol İnşaatı Hafriyat Makineleri Kılavuz Kontrollü

Sertifika
iyi kalite Kamyon Vinç Üstü satış için
iyi kalite Kamyon Vinç Üstü satış için
Sizin kalitesi biz bu güvenilir ortağı seçmek için mutluyuz, güvenilir olduğunu

—— Minas Gerais

Sizin iyi hizmet ve hızlı tepkiler büyük ölçüde takdir iyi kalite ve rekabetçi fiyat tarafından porducts de son derece beni etkiledi edilir.

—— S.Sahota

Ben sohbet şimdi

XCMG Lastik Tekerlekli Yükleyici Ağır Yol İnşaatı Hafriyat Makineleri Kılavuz Kontrollü

Çin XCMG Lastik Tekerlekli Yükleyici Ağır Yol İnşaatı Hafriyat Makineleri Kılavuz Kontrollü Tedarikçi

Büyük resim :  XCMG Lastik Tekerlekli Yükleyici Ağır Yol İnşaatı Hafriyat Makineleri Kılavuz Kontrollü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: XCMG
Sertifika: CE, ISO
Model numarası: LW1200KN

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: negotiated
Ambalaj bilgileri: Ro-Ro
Teslim süresi: 30 gün içinde
Ödeme koşulları: % 30 mevduat, denge önce sevk irsaliyesi
Yetenek temini: 1000pcs / yıl
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Lastik tekerlekli yükleyici Kova kapasitesi: 6.5m³
Anma yükü: 421 Çalışma ağırlığı: 51t

XCMG Lastik Tekerlekli Yükleyici Ağır Yol İnşaatı Hafriyat Makineleri Kılavuz Kontrollü


Özellik:

LW600KN, G serisinden sonraki K serisinin ana modelidir. Elektrikli tahrik esnek süspansiyon sönümleme; çift ​​pompalı kombine teknoloji, akış genişletici direksiyon, kılavuz kontrolü; yüksek mukavemetli çerçeve ağır yük durumuna adapte olur; XCMG benzersiz çalışma mekanizması boşaltma etkisini büyük ölçüde hafifletir; hidrolik ıslak fren, güvenli ve güvenilir çalışma ve seyahat sağlar; ayarlanabilir gösterge paneli en iyi çalışma konumuna katkıda bulunur; Akıllı elektronik izleme sistemi, makinenin çalışma durumunu doğru bir şekilde izleyebilir.

(1) Tecrübeli bölüm
• İthal Cummins QSC8.3 elektrik enjeksiyon, turbo-charing, hava-hava soğutmalı motor, elektrik start ve flameout. Emisyon, TIRE-3 aşamasının gereğini karşılamakta, yüksek performans, düşük yağ tüketimi, çevre bakımı ve güçlü güç içermektedir.
• ZF elektrik ve hidrolik kontrol şanzımanı, gelişmiş performans ve güçlü güvenilirliğe sahip yumuşak vites değiştirme sağlar; KD vites işlevi, işlem vites değiştirme frekansını azaltır ve işlem verimliliğini arttırır.
• ZF ıslak kayma sınırlı tahrik aksı. Fren, akan suyun ve tozun girmesini önleyen tahrik aksına monte edilmiştir. Makine yumuşak bir alanda veya suda çalışabilir. Arka aksın merkez sapması, ilave tork ve harici yükleyicinin tahrik sistemine etkisini azaltabilir.

(2) Mükemmel performans
• Çift pompalı kombine teknoloji, hidrolik akış genişletici direksiyon, tek kollu kılavuz kontrolü, esnek ve rahat.
• Direksiyon limiti, hidrolik kontrol ve mekanik kontrolün ikili limitleridir. Hidrolik kontrol limiti, mekanik sınırlamadan önce olup, etkiyi azaltır.
• Elektromıknatıs konumlandırma teknolojisi ile makine, kepçenin otomatik seviyeleme fonksiyonuna sahiptir, operatörün çalışma emeğini azaltır ve iş verimini arttırır. Bom kaldırma sınırı fonksiyonu, mekanik darbeyi önleyerek operatörün yorgunluğunu azaltabilir.
• Uzun dingil mesafesi, mafsallı merkezinin merkezi dağılımı, iyi güvenilirlik. Ön ve arka şasi merkezinin mafsallı yatağının tasarımı izi geçti. Sert çerçeve kemiği, tekrarlanan torsiyonu düz olmayan bir zeminde taşıyabilir.
çift ​​pompalı kombine teknoloji, akış genişletici direksiyon, kılavuz kontrolü; yüksek mukavemetli çerçeve ağır yük durumuna adapte olur; XCMG benzersiz çalışma mekanizması boşaltma etkisini büyük ölçüde hafifletir; hidrolik ıslak fren, güvenli ve güvenilir çalışma ve seyahat sağlar; ayarlanabilir gösterge paneli en iyi çalışma konumuna katkıda bulunur; Akıllı elektronik izleme sistemi, makinenin çalışma durumunu doğru bir şekilde izleyebilir.

(3) Güvenli ve güvenilir fren
• Hidrolik ıslak fren. Güvenli çalışmayı sağlamak için acil durum frenini ve park frenini birleştirin.

(4) Güvenilir yapı gücü
• Entegre yapı gücüne odaklanın. Çeşitli tehlikeli koşullara uyumu sağlamak için stres yoğunluğu konumunu azaltmak için sonlu elemanlar analizi kullanın.

(5) Rahat çalışma ortamı
• Bağımsız kabin, geniş görüş alanı, sızdırmazlık ve sönümleme, klima, radyo ve ayarlanabilir koltuk özelliklerine sahiptir. Konforlu ve güvenli çalışma ortamı, insan-makine kombinasyonunun yeterli yansımasıdır. Operatör operasyondan zevk alır ve çalışma verimliliğini arttırır.
• Direksiyon kolonu gösterge tablosuna entegre edilmiştir. Herkes en iyi pozisyonu bulmak için direksiyon kolonunun açısını bir kumanda kolu ile değiştirebilir. Monitördeki bilgiler net ve operatör makine durumunu kavrayabilir.
• Operatör, yeni izleme sistemiyle kontrol panelinde görüntülenen bilgilerle makineyi gerçek zamanlı olarak izleyebilir.

(6) Uygun bakım
• Entegre yağ doldurma ile servis elemanı, bakım noktasına yerden yüksek verimlilikle erişebilir.
• Ekranın ve arka ekranın yan plakaları kolayca açılır ve motorun ve parçaların kontrol edilmesi ve günlük bakımın yapılması uygundur.

İletişim bilgileri
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

İlgili kişi: Gloria

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)