Xuzhou Araç Üstü Vinç Co, Ltd

             Süper kalitede kamyona monte ürünler tedarik etmek

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Sertifikalar
Çin Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Sertifikalar
Sizin kalitesi biz bu güvenilir ortağı seçmek için mutluyuz, güvenilir olduğunu

—— Minas Gerais

Sizin iyi hizmet ve hızlı tepkiler büyük ölçüde takdir iyi kalite ve rekabetçi fiyat tarafından porducts de son derece beni etkiledi edilir.

—— S.Sahota

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

1 2 3 4 5 6
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

1 2 3 4 5
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

 • Üretim hattı
  Şirketimiz sürekli ekipman geliştirmeye yatırım yapmakta olup, PLM ve ERP platformları ürün sisteminde reform yapmak için kullanılmaktadır. Şimdi bu ürün alanındaki tek otomatik kurulum hattına sahibiz. Liderlik Anahtar işleme makineleri ve denetim ekipmanları, kendi telif hakkını sakladığımız ana parçaları kendimiz üretmemize yardımcı olur. Şimdi biz kamyon monte vinç, köprü muayene aracı, hava platformlu araç, arıza araç, sıhhi araç ve Çin'de tesis üreticisinin en büyük ölçekli, en profesyonel, en iyi maliyet performans şirketi.

 • OEM / ODM
  Çin'deki en büyük ve en ünlü kamyon monte üreticilerinden biri olarak, aşağıdaki ürünler için OEM Hizmeti, Tasarım Hizmeti ve Alıcı Etiketi sunuyoruz:
  mafsallı bomlu vinç, teleskopik bomlu vinç, arıza kamyonu, Hava bomlu kaldırma tertibatı ve sıhhi ürünler serisi dahil olmak üzere kamyona monteli vinç.

 • Ar-Ge
  XCMG, Ulusal Seviye Teknoloji Merkezi ve Jiangsu Xuzhou İnşaat Makineleri Enstitüsü ile bir Ar-Ge sistemi kurdu. XCMG Teknoloji Merkezi, iş makineleri endüstrisinde ulusal kurumsal teknoloji merkezlerinin değerlendirilmesinde ilk sırada yer aldı ve "Ulusal Teknoloji Merkezi Başarı Ödülü" aldı. XCMG, Çin'i kapsayan bir pazarlama ağı kurar ve yurtdışında çok yönlü hizmetler sunan 280'den fazla XCMG distribütörüne sahiptir. XCMG'nin ürünleri tüm dünyada 158 ülke ve bölgeye satıldı. 9 çeşit ana makineden ve 3 çeşit ana bileşenden oluşan pazar payları, XCMG'yi Çin'de ilk sırada yer alacak. İhracat hacmi ve toplam ihracat, Çin'deki sektörde sürekli olarak ilk sırada yer almaktadır.

İletişim bilgileri
Xuzhou Truck-Mounted Crane Co., Ltd

İlgili kişi: Ms. Zhao

Tel: 0086-516-66676223

Faks: 86-516-80296064

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin